Monitory domácího krevního tlaku – Recenze nejlepších

Monitory domácího krevního tlaku – Recenze nejlepších

Zahrnujeme produkty, o kterých si myslíme, že jsou užitečné pro naše čtenáře. Pokud si nakoupíte odkazy na této stránce, můžeme získat malou provizi. Tady je náš proces.

Pokroky v nositelné technologii, mobilních zařízeních a aplikacích znamenají, že monitory zdravotní péče spotřebitelů budou stále více integrovány do našeho každodenního života. V první z nové řady funkcí zaokrouhlených dostupných technologií spotřebitelských zdravotnictví se podíváme na výběr nejlepších monitorů domácího krevního tlaku, které jsou v současné době k dispozici.

Omron BP786

Omron je jednou z nejvíce zavedených značek na domácím krevním tlaku (BP). A soudě podle některých online uživatelských recenzí svých produktů je Omron jedním z křestních jmen, které lékaři doporučují pacientům, kteří zvažují nákup svého vlastního monitoru BP, což by se zdálo, že odůvodňuje jejich linii „#1 Doctor Doporučené značky“.

Společnost se může pochlubit téměř zmateným rozsahem 21 bp monitorů na prodej-většina z nich je pro použití na horní části paže, i když také nabízejí malou škálu monitorů na zápěstí.

Omron nám laskavě poslal svůj monitor BP786 pro kontrolu, což je nejnovější zařízení v jejich populárním „10 sériích“. Zdá se, že v současné době prodává za méně než 80 USD, BP786 byl doposud o něco méně populární než starší sourozenci řady 10.

Ačkoli – stejně jako většina moderních monitorů domácího BP – BP786 se může připojit k počítači nebo mobilnímu zařízení, běžnou stížností v recenzích uživatelů je, že se zdálo, že zařízení bylo „spěcháno na trh na trh , “S aplikacemi, které umožňují monitoru interagovat se zařízeními, která nejsou uvolněna zákazníkům, až po spuštění fyzického produktu.

Zvláštní problémy byly hlášeny s aplikací Android, ačkoli Omron je poměrně jedinečný v nabídce jakékoli podpory Androidu, přičemž většina mobilních monitorů integruje pouze s platformami iOS Apple (pro iPhone (pro iPhone (pro iPhone (pro iPhone , iPad a iPod).

Pro některé zákazníky však – možná i starší zákazníci – zejména – jednou ze silných stránek tohoto zařízení může být to, že BP786 můžete použít zcela nezávisle na jakémkoli počítačovém gadgetu. Nabízí také skvěle jednoduché rozhraní – většina uživatelů je povinna pouze stisknout jedno velké modré tlačítko, které je ochotně označeno jako „Start/Stop“.

Tento přístup bez nesmyslu může znít přitažlivě pro technicky literátní gadgetové ďábly mezi námi, ale zejména pro zdravotnická monitorovací zařízení je použitelnost základním kamenem dobrého designu.

Chcete -li vzít si čtení, vše, co uživatel potřebuje, je připojit manžetu k jejich horní části paže a stisknout velké modré tlačítko. Stejně jako zobrazení krevního tlaku, stroj zobrazí statistiky na vašem pulsu a dokonce zjistí, zda máte nepravidelný srdeční rytmus.

Že existuje taková mělká křivka učení spojená s BP786 je úvěrem pro Omron. I když se musím přiznat, trvalo mi pár, abych zjistil, jak přimět stroj, aby vzal tři po sobě jdoucí čtení a poskytl průměr výsledků. Konstrukční funkcí, která se mi však opravdu líbila, však bylo, jak snadné je připojit manžetu, kterou lze provést bez pomoci jiné osoby.

Pokud však chcete přečíst čtení krevního tlaku s přítelem, pak Omron zahrnoval úhlednou funkci „dvou hráčů“, kde můžete převádět mezi dvěma různými sadami odečtů Jedním přepínačem, který vám umožní porovnat vaše hodnoty s jednou další osobou. Zařízení může ukládat až 100 hodnot na osobu.

Ti, kteří hledají zvony a píšťalky, mohou být zklamáni-a s objemným, neohrabaným designem, BP786 nemůže esteticky konkurovat s elegantními, menšími, nositelnými monitory BP-ale celkově Omron je spolehlivý, jednoduchý „dělá to, co říká na cínu“.

Nakupujte pro Omron BP786

Microlife Watchbp Home A

Omron může být nejoblíbenější značkou s pacienty , ale Microlife by se zdálo být nejvíce kriticky uznávaným názvem v monitorech spotřebitelů BP. Jeho 3AC1-PC Monitor Tops Najděte nejlepší srovnávací graf BP monitorů (zdroj již není k dispozici na krevním tlaku-monitory.findthebest.com) s nepřekonatelným 100 ze 100 skóre, i když ukazuje bližší inspekce, i když bližší inspekce ukazuje To, že hodnocení uživatele je nízký 1,7 z 5.

mikrolife nám poslalo jejich domov WatchBP monitor k přezkoumání. Stejně jako stroj Omron je domov WatchBP samostatným zařízením. Přestože nepodporuje mobilní zařízení, domov WatchBP je zabalen s vlastním softwarem, který uživateli umožňuje analyzovat jejich čtení v počítači.

Zajímavé je, že tento software přichází na 3 ″ CD-ROM, který se může cítit trochu jako „výbuch z minulosti“ pro ty z nás, kteří postupovali do MacBook Airs nebo notebookové stroje , které obvykle již nepřicházejí vybaveny disky CD.

Zatímco jiné domácí monitory, které jsme se podívali na nabízené obecné monitorování krevního tlaku, je domov WatchBP konkrétněji prodáván jako zařízení, které má pacient používat ve spojení s lékařem pro detekci fibrilace síní..

Aby to bylo možné, má zařízení dva odlišné režimy: diagnostické a obvyklé. Diagnostický režim by měl být vybrán na základě instrukce lékaře, protože vyhovuje klinickým pokynům pro měření hypertenze. V tomto režimu se v 7 po sobě jdoucích pracovních dnech provádějí dvě sady měření krevního tlaku. Vzhledem k tomu, že měření je třeba provádět v konkrétních dobách během dne, zařízení zabraňuje uživateli v odeslání odečtení mimo stanovené časy. Na konci diagnostického období je uživatel potom povinen vzít stroj k lékaři, aby analyzoval data.

Napadlo nám, že diagnostický režim by mohl poskytnout řešení pro pacienty, kteří zažívají „syndrom bílého kabátu“, kde se hodnoty krevního tlaku řídí jednoduše z účinku bytí v ordinaci lékaře.

Obvyklý režim, mezitím, lze použít pro další hodnoty ad hoc podle toho, kdy uživatel vyžaduje. Jednou zřejmou výhodou tohoto režimu oproti režimu zařízení Omron je stroj Microlife automaticky tři odečty za sebou (spíše než jen jeden) a průměruje výsledky, aniž by se uživatel musel pohrávat, aby našel nastavení, které to usnadňuje.

kde se srovnává méně příznivě se zařízením Omron, je v manžetě paže, kterou je obtížné samostatně aplikovat. Kancelář MNT byla také považována za manžetu i zařízení za nejméně esteticky potěšující dostupné zařízení-s znatelně „kliničtějším“ bílým a zeleno-modrým barevným schématem.

Není to nejsmyslnější stroj vůbec, ale pro zákazníky ohrožené fibrilací síní by to mohlo být užitečné zařízení pro sledování vašeho zdraví ve spolupráci s lékařem.

Mluvčí mikrolife Edward Gammon nám také řekl, že společnost v současné době pracuje na „zařízeních [která mohou] poslat data přímo do záznamu pacienta v Heath.“ Dodává, že tato technologie již existuje, ale společnost čeká, až bude trh připraven.

Nakupujte pro Microlife WatchBP Home A

Qardioarm Monitor krevního tlaku

MNT byl předán redakční tým MNT Bezplatný monitor Qardioarm na výstavě Wired Health v Londýně ve Velké Británii. Qardioarm přilákala v kanceláři trochu pozornosti – skutečný monitor krevního tlaku pro věk iPhone, vše o tomto nositelném monitoru BP je elegantní a sofistikované, od obalu po minimální design samotného zařízení.

Na rozdíl od zařízení Microlife nebo Omron však Qardioarm nelze použít jako samostatný stroj.

Předtím, než budou moci používat monitor, jsou majitelé povinni nejprve stáhnout aplikaci Qardio z obchodů Android nebo Apple nebo z webu GetQardio.com. A tady je místo, kde jsme se setkali s problémem. Navzdory řadě zářících zákaznických posudků jsme v době psaní zjistili, že nejen odkaz na aplikaci Qardio nefunguje na vlastní webové stránce společnosti, ale aplikace nebyla v obchodě s aplikacemi vůbec k dispozici.

V důsledku toho jsme nemohli tento stroj zkontrolovat. Vypadá to však velmi pěkně.

vyvinutá prostřednictvím crowdfundingové jednotky Indiegogo je Qardioarm k dispozici pro komerční nákup za 99 $.

Nakupujte monitor krevního tlaku Qardioarmu

iHealth Wireless Clove Tlac Monitory Nestydatě se prodával na generaci Apple, dokonce i tak daleko, že přijal tuto notoricky známou předponu „I“.

Tyto stroje opět vyžadují fungování zařízení Apple a aplikace.

iHealth nám poslal dvě ze svých zařízení ke kontrole-stejně jako standardní monitor BP horního ramene, také jsme obdrželi menší zařízení namontované na zápěstí.

Americká asociace Heart Association doporučuje každému pomocí domácího monitoru BP, že by měl používat zařízení, rapid slim co obsahuje které měří tlak v jejich horní části paže.

Monitory BP na zápěstí jsou mnohem citlivější na polohu těla-aby se získal přesné čtení, musí uživatel umístit ruku a zápěstí na úroveň srdce. Ale i když jsou tyto kroky dodržovány, hodnoty z monitorů zápěstí BP jsou obvykle vyšší a méně přesné než hodnoty, které se odebrají na paži, protože tepny jsou užší a ne tak hluboko na zápěstí.

Proč jít na monitor zápěstí BP? Někteří lidé mohou mít problémy s měřením krevního tlaku z horní paže. Například mohou mít velmi velkou paži nebo zjistit, že měření BP bolestivá.

Všimli jsme si skoku ve odečtech krevního tlaku při porovnávání měření monitoru zápěstí IHEALTH s monitorem horních ramen. Zařízení však má vestavěný senzor, který umožňuje aplikaci vést uživatele k tomu, aby nasazoval ruku do správné polohy.

Zjistili jsme, že zařízení i aplikaci jsou velmi dobře navrženy a uživatelsky přívětivé (ačkoli to při třetím použití havarovalo). MyVitals podporuje celou řadu zařízení Ihealth, takže můžete aplikaci použít ke sledování nejen vašeho krevního tlaku, ale i hmotnosti, trendů kalorií, údajů o spánku, fyzické aktivitě, příjmu potravy a další.

Je velmi snadné spravovat všechny aspekty vašeho obecného zdraví v rámci jedné aplikace, která představuje data v snadno srozumitelných grafech a porovnává hodnoty s národními doporučenými pokyny a IT Umožňuje také uživatelům stanovit své vlastní cíle, které sledují výkon proti nim.

Monitor zápěstí je v současné době k prodeji za něco přes 60 $ a můžete si vyzvednout monitor horní části paže za necelých 90 $ – vynikající hodnota, když uvažujete o samostatných zařízeních méně funkčnosti.

Pro ty z vás s averzí k všudypřítomné trendu Apple, iHealth zjevně není pro vás. Ale fanoušci aplikace s vědomím zdraví mohou tyto monitorovací produkty chtít zvážit. Výhodou systému založeného na aplikaci může být to, že aktualizace budou k dispozici, protože a když je IHEALTH připraveno zavést opravy chyb a další funkce, aniž by si uživatel musel zakoupit nové zařízení.

Nakupujte pro monitory bezdrátového krevního tlaku iHealth

  • Lékařská inovace
  • Lékařské zařízení/Diagnostika
  • Osobní monitorování/nositelná technologie

Lékařské zprávy dnes mají přísné pokyny pro získávání a čerpá pouze z recenzovaných studií, akademických výzkumných institucí a lékařské časopisy a asociace. Vyhýbáme se používání terciárních odkazů. V každém článku propojujeme primární zdroje – včetně studií, vědeckých odkazů a statistik – a také je uveďte v sekci zdrojů v dolní části našich článků. Další informace o tom, jak zajistíme, že náš obsah je přesný a aktuální, se můžete dozvědět čtením naší redakční zásady .

Contents

Close Menu